Finisaż wystawy „Ogrody starości”
Wystawa „Ogrody Starości” powoli dobiega końca. Jednak kiedy jedno się kończy zaczyna się coś innego – w tym wypadku chodzi o premierę katalogu do wystawy.
Z tego powodu, w najbliższą środę o 18:00 zorganizujemy wideokonferencję, w której udział wezmą niemal wszyscy autorzy realizacji, które brały udział w wystawie. Przez godzinę będziemy rozmawiać o poszczególnych pracach a także podsumowywać nasze wspólne doświadczenia. Transmisja będzie jednak emitowana w dosyć nietuzinkowej formie. Będziecie ją mogli obejrzeć zarówno z domu, ale również… przychodząc do Galerii EL i słuchając jej w specjalnie zaaranżowanej przez nas przestrzeni wystawy.
?Z radością powitamy wszystkich odwiedzających, jednak przypominamy, że cały czas funkcjonujemy w niezwykle ścisłym reżimie sanitarnym. Choć nasza przestrzeń wystawiennicza jest ogromna, to na raz do obiektu będziemy mogli zaprosić maksymalnie 40 osób. Pamiętajcie proszę także o zachowaniu bezpiecznego dystansu i zakrywaniu ust i nosa. Spotkajmy się w bezpiecznej i serdecznej atmosferze. ?
W rozmowie udział wezmą: Jacek Kolasiński, Izabela Myszka, Wiktor Piskorz, Katarzyna Szarek, Przedstawiciele Zespołu fundacji Laboratorium Architektury 60+, Jakub Brdak – Przedstawiciel
Stowarzyszenia Architektów Polskich – Koło Elbląg,
Adriana Ronżewska-Kotyńska, Maciej Aleksandrowicz, Katarzyna Trzeciak, Moderatorzy: Stanisław Małecki, Karolina Thel
? Katalog towarzyszący wystawie będzie można obejrzeć w formie elektronicznej na platformie issuu w dniu finisażu.
Skip to content