GHOST GUEST | Zgadnij kto?

GHOST GUEST | Zgadnij kto?

WRACAMY DO GRY!

Po przerwie spowodowanej obostrzeniami w związku z pandemią koronawirusa wznawiamy cykl koncertowy Ghost Guest. Zasady pozostają niezmienne – nie dowiecie się kto wystąpi na scenie, póki nie przyjdziecie na koncert 🙂 Posiadacze karnetów mogą je wykorzystać w tym roku i w przyszłym, jesli nie zdążymy zrealizować pełnego cyklu zapowiadanych 13 koncertów w roku.

Tym razem wkraczamy w zupełnie inne rejony muzyczne. Nasz gość jest… wieloosobowy. Osoby odpowiedzialne za jego istnienie dały się poznać, czasem z dużym sukcesem, w różnych innych formacjach. Ta jest wynikiem podobnego spojrzenia na temat… no nie, tego nie możemy zdradzić :0 Stylistyka, jakiej należy się spodziewać, to wypadkowa jazzu potraktowanego sporą domieszką przewrotnie rozumianego spokoju. Warto im zaufać. Dźwiękowo z pewnością nie będzie nudy. Raczej muzyczny pejzaż – w końcu spotykamy się w Galerii Sztuki 😉

Ghost Guest – Galeria Laboratorium | Galeria EL
? 09-09-2020 godz. 19:00 – SCENA NAMIOTOWA!
? Bilety – 30 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu (kasa GEL)
? Bilety online (KupBilecik.pl) – 35 zł
ZAKUP BILETÓW

 

➤ Szczegóły: wojtek@galeria-el.pl lub 556256780
___________________________
GHOST GUEST | Zgadnij kto?

Postanowiliśmy zaproponować nietypowy cykl koncertów, na które zapraszać będziemy nie podając informacji kto wystąpi na scenie ? Ideą jest próba nakłonienia miłośników muzyki na żywo, by ze względu na muzykę właśnie, a nie mniej lub bardziej znane nazwisko czy nazwę podejmować decyzję o uczestnictwie w takim wydarzeniu. Liczymy na to, że zaufacie naszym wyborom repertuarowym. Przygotowując program staramy się, by wspólnym mianownikiem była dobra jakość artystyczna. Chcemy też pomóc w promocji młodych, rewelacyjnych artystów. Jako dodatkową atrakcję traktujemy obietnicę, że przynajmniej jeden koncert w cyklu odbędzie się z udziałem naprawdę znanego, cenionego artysty „ze świecznika”. Nie powiemy kiedy. Za taką samą cenę i w takich samych kameralnych – najlepszych warunkach.
Chcesz mieć frajdę razem z nami?
#chodźnasztukę!

Skip to content