GIEŁDA WINYLI I GADŻETÓW MUZYCZNYCH VOL. II

GIEŁDA WINYLI I GADŻETÓW MUZYCZNYCH VOL. II

UWAGA!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym giełda zaplanowana na 3 kwietnia odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy, jak tylko będzie to możliwe (najprawdopodobniej wrzesień 2020)

W związku z dużym zainteresowaniem pierwszą giełdą winyli w GEL, wspólnie z wystawcami postanowiliśmy nie czekać do jesieni i spotkać się raz jeszcze wiosną. Dojdą nowe płyty, akcesoria i gadżety przydatne dla każdego melomana i kolekcjonera.
Winyle dla Ciebie i Matt’a Winyl’a szykują zestaw, przy którym można dostać oczopląsu od ilości muzycznego dobra wyrzeźbionego w czarnym wosku. Tak jak poprzednio, drobni wystawcy będą mieli możliwość przyjść ze swoim towarem.

⏩ Centrum Sztuki GALERIA EL | Krużganek
? Nowy termin wkrótce
⌚️ 16:00 – 20:00
? W związku z kosztami organizacyjnymi (płatne reklamy na FB, media itp) od wystawców zajmujących powierzchnię 1 całego stołu i więcej (bez limitu) wprowadzamy opłatę za powierzchnię sprzedażową 30 zł. Drobni wystawcy indywidualni – udział bezpłatny.

???
Będą winyle, CDki, kasety, wydania okazjonalne i boksy płytowe. Można się zaopatrzyć w ulubione dźwięki na wiosnę.
Będzie, rzecz jasna, stanowisko odsłuchowe, więc każdy egzemplarz można będzie poddać wnikliwej weryfikacji.
Na stanowisku barowym – piwo, wino, kawa, herbata…

Być może pojawi się jakiś okazjonalny set muzyczny na żywo specjalnie odwiedzających giełdę.

Ważne – giełda jest oczywiście otwarta, ale ilość miejsca jest limitowana (pierwszeństwo wyboru platform wystawienniczych mają inicjatorzy giełdy). Każdy fan, posiadacz zbiorów, który będzie chciał je przetrzebić, sprzedać coś, może wymienić – głównie winyle, ale może tez jakieś ciekawe gadżety muzyczne – będzie miał taką szansę.
Aby zarezerwować stanowisko do wystawienia swojego muzycznego dobra prosimy o wcześniejszy kontakt:
? wojtek@galeria-el.pl
☎️ 55 6256780

 #chodźnasztukę!

Skip to content