Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Grażyna Łobaszewska & Ajagore

Z wielka radością zapraszamy na pierwszy duży koncert w murach Galerii EL po przerwie spowodowanej epidemią. Tym bardziej, że scena należeć będzie do artystów szczególnych – wspaniałej Grażyny Łobaszewskiej i towarzyszącej jej supergrupie Ajagore!

? GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA & AJAGORE
? 9 lipca 2020 godz. 19:00 – Galeria EL (nawa główna)
? Bilety w kasie Galerii EL:
➤ 55 zł (przedsprzedaż do 8 lipca)
➤ 70 zł w dniu koncertu
? Bilety online (KupBilecik.pl)
➤ 60 zł
(https://cutt.ly/dyMrPkl)

Jeśli Szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli Chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 09 lipca w Elbląskiej Galerii EL, Znajdziesz się we właściwym miejscu. poznasz Ludzi z duszą. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, Czas nauczy Cię pogody, jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i Brzydcy potrafię pięknie kochać.”

Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Grażynie towarzyszyć na scenie będzie supergrupa AJAGORE:

Grażyna Łobaszewska – śpiew

Sławomir Kornas – bas, śpiew

Maciej Kortas –gitary

Michał Szczeblewski – perkusja

Skip to content