ŚNIADANIE NA TRAWIE

ŚNIADANIE NA TRAWIE

Idea – niedzielny poranek i południe spędzamy RAZEM słuchając muzyki na żywo (zespoły i DJe), dowiadując się ciekawostek ze świata sztuki i próbując sił na tym polu – SZKICOLOGIA (zajęcia poprowadzą lokalni i przyjezdni artyści), rozmawiając, bawiąc się, grając w gry oraz oczywiście zajadając pyszną EKO szamkę – KULINARIA.
Sami przygotowujemy sobie śniadania z przyniesionych produktów lub tych, które będą dostępne w GEL (odwiedzą nas osoby z własnymi przetworami).
W planie jest też trochę aktywności ruchowej, bo dbamy o duszę, ale też o ciało 😉
Podsumowując: MUZYKA + SZKICOLOGIA + SZAMKA = RADOŚĆ

Weźcie sobie kocyki. Na miejscu do dyspozycji będą pufy i leżaki.
UWAGA – śniadania na trawie, zgodnie z samym tytułem, planowane są wyłącznie na trawie. W przypadku fatalnej pogody NIE PRZENOSIMY ich do wewnątrz Galerii EL, a najwyżej przenosimy na inny termin. Decyzję podejmować będziemy z samego rana każdej śniadaniowej niedzieli.

Wstęp na wszystkie wydarzenia BEZPŁATNY

PROGRAM ŚNIADAŃ NA TRAWIE:

? 5 lipca godz. 10:00 – 14:00
➤ MUZYKA – delay_ok , elektronika, transe, wariacje. Muzycy totalni, Jacek Prościński, Piotr Checki, Szymon Burnos
DELAY_OK zagra dla nas jako kolejne wydarzenie w ramach „Elbląskiego Święta Muzyki 2020”
➤ SZKICOLOGIA – za ten element spotkania dzierżąc ołówek, farbkę, wałki (i w wałkach na głowie) odpowiadać będzie mityczna (i prawdziwa jednocześnie) HELEN. Temat spotkania – „CZY ODBIJE NAM PALMA?”
➤ KULINARIA – przyniesione swojaczki, trochę przygotowanych atrakcji przez GEL oraz frykasy i ciekawostki EKO kulinarne z ogródka i kuchenki DORIS.
➤ RUCH – zajęcia z jogi poprowadzi Dorota Pawłow

? 19 lipca godz. 10:00 – 14:00
➤ MUZYKA – mamy w planie żywe granie DUDZIN DOLAR VERY TRIO. Analogowo elektryczne transe na energię elektryczną, bzy i gzy oraz kilka kichnięć odpyłkowych.
DUDOVE Trio zagra dla nas jako kolejne wydarzenie w ramach „Elbląskiego Święta Muzyki 2020”
➤ SZKICOLOGIA – do świata prostych graficznych fiku-miku, które potem każdy będzie mógł zabrać i sprzedać zostając krezusem, zaprasza BOGDAN KILIŃSKI.
➤ KULINARIA – przyniesione swojaczki, trochę przygotowanych atrakcji przez GEL oraz frykasy i ciekawostki EKO kulinarne na ciepło i na zimno z ogródka i kuchenki DITTE.

? 02 sierpnia godz. 10:00 – 14:00
➤ MUZYKA – tu za tupanie nóżką odpowiadać będzie DJ S.MOVE. Człowiek, który spakował płyty i odtwarzacze w zamglonym Chicago i postanowił przejść przez jądro ziemi w prostej linii, co zaowocowało wynurzeniem się z rzeki Elbląg zaraz przy…eeee, yhhh. Po prostu spodziewajcie się skocznych melodii 😉
➤ SZKICOLOGIA – tę część poprowadzi Łukasz Zedlewski , którego wystawa grafik będzie miała akurat swój finał w Galerii EL. Będzie węglowo!
➤ KULINARIA – przyniesione swojaczki, trochę przygotowanych atrakcji przez GEL oraz frykasy i ciekawostki EKO kulinarne na ciepło i na zimno z ogródka i kuchenki DITTE.
➤ RUCH – zajęcia z jogi tańca poprowadzi Izabella Eizler z Holistis

? 23 sierpnia godz. 10:00 – 14:00
➤ MUZYKA – uniesienia gramofonowe przedstawi na polichlorku winylu KOLEGA KIEROWNIK. Za oprawę ambientowo elektroniczną odpowiadać będzie THE FOGGY DAY.
➤ SZKICOLOGIA – Temat na dziś: „potworne potwory i monstrualne monstra-o potworach w kinie”.
porozmawiamy o genezie i ewolucji wizerunku potwora w kinie.
od Golem’a do Bloba.
spróbujemy także narysować autorskie monstra.
Wszystko odpowiednio pisaczkiem zepnie JANUSZ KOZAK vel GORE77
➤ KULINARIA – przyniesione swojaczki, trochę przygotowanych atrakcji przez GEL oraz frykasy i ciekawostki EKO kulinarne na ciepło i na zimno z ogródka i kuchenki DITTE.

Całość realizowana jest dzięki wsparciu Funduszu Społecznego Grupy Żywiec – dziękujemy!

Skip to content