WAKACJE W GEL 2023

WAKACJE W GEL 2023


Oferta dla grup zorganizowanych

Zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą CS Galeria EL

Kiedy i czas trwania:
– 26-30 czerwca 2023, 10:00 – 11:30
– 3-28 lipca 2023, 10:00 – 11:30 lub 12:00 – 13:30
– 14-25 sierpnia 2023, 10:00 – 11:30 lub 12:00 – 13:30
Gdzie: Galeria EL > Galeria Laboratorium
Koszt: 10 zł od osoby

Zapisu na warsztaty należy dokonać z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, kontaktując się poprzez e-mail: helena@galeria-el.pl lub telefonicznie na numer 55 625 67 80.
W wiadomości należy podać: termin warsztatów oraz godzinę; tytuł warsztatów; ilość uczestników (maks. 25 osób); wiek uczestników; imię i nazwisko opiekuna oraz kontakt do opiekuna.

W przypadku rezygnacji z warsztatów prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.
Uwaga! Opiekunowie obowiązkowo towarzyszą grupie przez cały czas trwania warsztatów, odpowiadając za dyscyplinę.
Aby otrzymać Fakturę VAT, należy podać dane: nazwę instytucji/firmy, pełny adres wraz z kodem pocztowym oraz NIP.

WYBÓR WARSZTATÓW:

Wyprowadź linię na spacer!
Co to są narzędzia plastyczne i w jaki sposób się nimi bawić? Na to pytanie będziemy odpowiadać podczas zajęć, tworząc pierwsze prace we własnoręcznie opracowanych „Szkicownikach”.

Jak wyrzeźbić formę?
Czym różni się forma przestrzenna od rzeźby? I czy płaskorzeźba jest rzeczywiście aż taka płaska? Podczas warsztatów porozmawiamy o dziedzinie sztuki zwanej rzeźbą, a następnie ciachając, tnąc i wykręcając pozornie zwykły papier, wykonamy projekt pomnika ku czi…

Idealne miejsce
O tym, co jest przestrzenią publiczną, a co prywatną, porozmawiamy podczas warsztatów poświęconych architekturze. Wspólnie wytypujemy miejsce w mieście, w którym konieczne są pewne zmiany i wykonamy jego nowy projekt, uwzględniając potrzeby grupy.

Spacer z duchami
Kim były i jakie były osoby, które przed wielu, wielu laty zamieszkiwały Galerię EL? Kto zjawił się po nich? I dlaczego średniowieczny kościół dziś jest miejscem, gdzie można zaprzyjaźniać się ze sztuką współczesną? Odpowiedzi na te pytania staną się inspiracją do stworzenia własnych prac przedstawiających ulubione, magiczne miejsce.

Marka własna
Podczas zajęć poznamy artystki i artystów, którym marzyło się życie w blasku fleszy. Stworzymy własne logotypy a la Salvador Dali i lizaki Chupa Chups, zakropeczkujemy przestrzeń w hołdzie Yayoi Kusamie i stworzymy mini kreację inspirowaną modowymi miłościami Fridy Kahlo.

Oferta PDF do druku

Skip to content