Ferie zimowe – tydzień II

Ferie zimowe – tydzień II

Przed nami dwa tygodnie ferii zimowych. Tych, którzy lubią, kiedy coś się dzieje, a dokładniej: kiedy sami mogą coś zdziałać, zapraszamy na warsztaty do Galerii EL. Codziennie, od poniedziałku do piątku, od godziny 12.00 do 13.30 inspirować będziemy się fragmentami bieżących wystaw, aby stworzyć własne, unikatowe dzieła.
Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy na warsztaty poprzez
📧 e-mail: helena@galeria-el.pl (proszę zawrzeć dane: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu do rodzica/opiekuna oraz informację w którym tygodniu ferii dziecko ma wziąć udział).
Dzieci poniżej siódmego roku życia zapraszamy z dorosłym opiekunem.
Terminy:
👉 tydzień pierwszy: 24.01-28.01.2022
👉 tydzień drugi: 31.01-04.02.2022
Ofertę kierujemy także do grup zorganizowanych dla których zajęcia odbywać się będą w godzinach 10.00 – 11.30. Koszt dla grup zorganizowanych to 5 zł od dziecka, grupy maksymalnie 25-osobowe. Prosimy o wcześniejszy kontakt:
📧 joanna@galeria-el.pl
lub pod nr telefonu:
☎️ 55 625 67 80
w celu umówienia terminu.
TYDZIEŃ DRUGI. Dookoła wystawy „Krajobraz / Metamorfozy wyobraźni” studentek i studentów oraz wykładowców Architektury Przestrzeni Kulturowych na ASP w Gdańsku:
👉 Dzień pierwszy:
„Najmniejszy domek świata”
Ile mebli i bibelotów potrzeba nam do szczęścia i wygody i co to znaczy, że mniej znaczy więcej? Zainspirowani wystawą gdańskich architektek i architektów podejmiemy wyzwanie zamknięcia domowych niezbędności w niewielkim pudełku. Kto wie- może z pomocą sztuki pudełeczko zamieni się w skrzynię ze skarbami?
👉 Dzień drugi:
„Jeszcze wyżej”
Podczas warsztatów pogadamy o tym dlaczego architekci prześcigają się w projektowaniu drapaczy chmur oraz o tym kto- poza księżniczkami z bajek- mieszka na szczycie wieży, a komu wygodniej zagnieździć się w podziemiu. Podejmiemy też wyzwanie w zbudowaniu obiektu wyższego od samej Galerii EL. W działaniach wspierać będą nas inspirujące przykłady prosto z wystawy gdańskich studentów architektury.
👉 Dzień trzeci:
„No to w drogę!”
Liczy się nie tylko cel podróży- ważna jest też sama droga. Droga do miasta przyszłości powinna odbyć się zatem odpowiednim pojazdem. Taki zaprojektujemy podczas warsztatów w super specjalnych grupach zadaniowych. Każdy projekt szczegółowo przegadamy po to aby wspólnie ustalić co koniecznie powinien mieć i jaki być samochód przyszłości.
👉 Dzień czwarty:
„Nowa mapa miasta” cz.1
Góry czy doliny? Morze czy jezioro? Autostrady czy ścieżki rowerowe? A może po prostu ponad wszystko życie w zgodzie z naturą? Jak wygląda miasto marzeń? Podczas warsztatów stworzymy mapę miejsca idealnego. Wesprzemy się rozmową oraz wystawą absolwentów gdańskiej ASP z wydziału Architektury Przestrzeni Kulturowych.
👉 Dzień piąty:
„Nowa mapa miasta” cz.2
Plan miasta gotowy! Czas na działanie. Podczas warsztatów przegadamy pomysły z dnia ubiegłego, a następnie, korzystając z nietypowych materiałów budowlanych stworzymy miniaturę wybranych

Informacja dotycząca uczestnictwa w zajęciach edukacji artystycznej w Centrum Sztuki Galeria EL w okresie zagrożenia epidemiologicznego COVID-19.

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno uczestników jak i pracowników, Centrum Sztuki Galeria EL wprowadza procedurę sanitarną dotyczącą organizacji działalności edukacyjnej i kulturowej. Będzie ona aktualizowana w zależności od rozwoju sytuacji.

Ogólne informacje dla uczestników działalności edukacyjnej i kulturowej:

  1. Na zajęcia będą przyjmowani wyłącznie uczestnicy zdrowi bez jakichkolwiek objawów chorobowych (wskazujących na chorobę zakaźną, przeziębienie, kaszel, katar, gorączka, itp.).
  2. Dzieci mogą być przyprowadzane wyłącznie przez osoby zdrowe.
  3. Rodzice zobowiązani są do złożenia pisemnego oświadczenia, w którym poświadczają, że w rodzinie oraz w najbliższym otoczeniu dziecka nie ma osób przebywających na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym (poniżej w załączeniu). W przypadku, kiedy dziecko zostało zaszczepione przeciwko wirusowi zobowiązani są rónież do poinformowania o tym, a w dniu rozpoczęcia zajęć do okazania jego paszportu covidowego.
  4. W związku z koniecznością szybkiego kontaktowania się, rodzice i opiekunowie zostają zobowiązani do podania aktualnych numerów telefonów, adresów zamieszkania oraz pozostawania w kontakcie z Centrum Sztuki Galeria EL.
Skip to content