Letnie KINO pod Chmurką

Letnie KINO pod Chmurką

Odkryjmy wspólnie magię letnich wieczorów na świeżym powietrzu z 𝙠𝙞𝙣𝙚𝙢 𝙥𝙤𝙙 𝙘𝙝𝙢𝙪𝙧𝙠𝙖̨!
Organizator: miasto Elbląg zaprasza na 6 projekcji filmów w plenerze, w tym dwa razy na dziedzińcu Galerii EL <3

Na naszym dziedzińcu:

3 sierpnia (po zachodzie słońca) – Anatomia upadku

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który nurtuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie jest oczywiste i brzmi: „Czy to zrobiła?”.

Oscar – Najlepszy scenariusz oryginalny Arthur Harari, Justine Triet

10 sierpnia (po zachodzie słońca) – Miłość bez ostrzeżenia

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno – nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Wybierz się z rodziną, przyjaciółmi lub ukochana osobą, rozłóż koc, weź przekąski i zanurz się w filmowej przygodzie pod gwiazdami.

Na wszystkie projekcje WSTĘP WOLNY

Cały program:

Skip to content