ROZBÓJNICY NA ULICY | SPEKTAKLE PLENEROWE

ROZBÓJNICY NA ULICY | SPEKTAKLE PLENEROWE

Lato bez Rozbójników? NIEMOŻLIWE! Po raz dziewiąty wracają na elbląskie Stare Miasto i zapraszają do wspólnej, teatralnej zabawy. Przed nami cykl rodzinnych akcji artystycznych „Rozbójnicy na ulicy”.

Skumulowane siły zbójnickiej bandy, Spółdzielni Socjalnej IDEA oraz Centrum Sztuki Galeria EL zapraszają na 3 niezwykłe, niedzielne spotkania z teatrem dla całych rodzin. Jak zawsze będzie plenerowo, interaktywnie, warsztatowo i bardzo, bardzo przyjemnie.

Co będzie się grało? Co będzie się działo? Sprawdźcie sami!

SPOTKANIE I
Niedziela, 14.07.2024, godz. 16.00 / dziedziniec Centrum Sztuki Galeria EL
Plenerowy spektakl teatralny „Baśń o niebrzydkim rycerzu”, a po spektaklu wspólnie będziemy pleść, tworzyć, wić, wymyślać i przeplatać z darów pól oraz łąk. Rodzinne wyplatanki gwarantują relaks w czystej postaci i piękne dzieła z najpiękniejszych, roślinnych materiałów.

SPOTKANIE II
Niedziela, 21.07.2024, godz. 16.00 / dziedziniec Centrum Sztuki Galeria EL
Plenerowy spektakl teatralny „Jak Czesiek i Wiesiek oddali księżyc”, a po spektaklu wspólnie pobawimy się cyrkowo w „twoje – moje”. Najpierw jednak przygotujemy niezbędne rekwizyty według własnego pomysłu.

SPOTKANIE III
Niedziela, 4.08.2024, godz. 16.00 / dziedziniec Centrum Sztuki Galeria E
Plenerowy spektakl teatralny „Sokrates w Piaskownicy”, a po spektaklu wspólnie stworzymy niezwykłe krainy emocji – naszymi drogowskazami będą kolory, a materiałami do pracy wszelkie małe i duże „przydasie” tego świata.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY.

Projekt „Rozbójnicy na ulicy” realizowany jest przez Spółdzielnię Socjalną IDEA przy współudziale finansowym samorządu miasta Elbląga. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Centrum Sztuki Galeria EL.

Skip to content