III Festiwal Filmów Poniżej Poziomu

III Festiwal Filmów Poniżej Poziomu

Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? zaprasza na trzecią edycję ponadpoziomowego Festiwalu Filmów Poniżej Poziomu. Jeśli nie rozstajesz się z kamerą albo sprawia Ci frajdę rejestrowanie rzeczywistości telefonem i tworzenie materiałów filmowych – weź udział w naszym konkursie i festiwalu!

W tym roku także namawiamy Was do realizacji materiałów pokazujących TU.Elbląg – i tylko do Was zależy interpretacja tego tematu. Pula nagród to 1500 zł, zatem jest o co walczyć.

Gdzie – Centrum Sztuki Galeria EL
Kiedy – 26-27 czerwca 2020
Zgłoszenia przyjmujemy do 14 czerwca 2020 r.

Po dwóch edycjach Festiwalu wiemy, że Elbląg ma filmowy potencjał. TU jest co kręcić, TU ma kto kręcić. Dlatego w tym roku hasło Festiwalu to TU.Elbląg.

Nie musisz (a nawet nie powinieneś!) być zawodowcem. Wystarczy, że masz chęć, pomysł i zapał do tego, by coś stworzyć. Nie będziemy Cię rozliczać z tego jakie ujęcia zastosowałeś i dlaczego. Dla nas liczy się kreatywne podejście do tematu.

Filmiki konkursowe nie powinny być krótsze niż 1 minuta i dłuższe niż 3 minuty. Powinny powstać w czasie od 1 stycznia 2020 do 14 czerwca 2020 r. Podczas przeglądu filmów 26 czerwca jury przyzna trzy nagrody finansowe: 250, 500 i nagroda główna w wysokości 750 zł. Na filmy czekamy do 14 czerwca 2020 r. Materiały można nadsyłać mailowo: skcojest@gmail.com (preferujemy jednak linki zewnętrzne – YouTube, WeTransfer) lub dostarczyć osobiście na nośniku zewnętrznym.

Festiwal Filmów Poniżej Poziomu to także fotogra miejska czyli gratka dla lubiących statyczne obrazki, w której główna nagroda to 500 zł.

Śledźcie wydarzenie, stopniowo będziemy zdradzać więcej szczegółów.

A póki co możecie już zabierać się za kręcenie!
______________________
Projekt Festiwal Filmów Poniżej Poziomu dofinansowany jest ze środków Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Skip to content