GHOST GUEST 6

GHOST GUEST 6

W cyklu Ghost Guest doświadczać można naprawdę różnych, zaskakujących brzmień. Otwieramy się na maksymalnie wyjątkowe doznania muzyczne. Ci goście nie zostawiają słuchaczy obojętnymi. Najlepsi, aż nam się buzia śmieje.
Żeby nie zdradzać za dużo – muzyka chasydzka podana free, na miękko i na twardo, z zadumą i z dzikością, kameralnie i tanecznie.
Tak, nie możemy się doczekać. I Wy też powinniście się niecierpliwić. Serio!

Ghost Guest  | Zgadnij kto?
? 26-09-2020 godz. 20:00 – PREZBITERIUM
? Bilety – 30 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu (kasa GEL)
? Bilety online (KupBilecik.pl) – 35 zł

 

➤ Szczegóły: wojtek@galeria-el.pl lub 556256780
___________________________
GHOST GUEST | Zgadnij kto?

Postanowiliśmy zaproponować nietypowy cykl koncertów, na które zapraszać będziemy nie podając informacji kto wystąpi na scenie ? Ideą jest próba nakłonienia miłośników muzyki na żywo, by ze względu na muzykę właśnie, a nie mniej lub bardziej znane nazwisko czy nazwę podejmować decyzję o uczestnictwie w takim wydarzeniu. Liczymy na to, że zaufacie naszym wyborom repertuarowym. Przygotowując program staramy się, by wspólnym mianownikiem była dobra jakość artystyczna. Chcemy też pomóc w promocji młodych, rewelacyjnych artystów. Jako dodatkową atrakcję traktujemy obietnicę, że przynajmniej jeden koncert w cyklu odbędzie się z udziałem naprawdę znanego, cenionego artysty „ze świecznika”. Nie powiemy kiedy. Za taką samą cenę i w takich samych kameralnych – najlepszych warunkach.
Chcesz mieć frajdę razem z nami?
#chodźnasztukę!

Skip to content