GRUDNIOWE TWÓRCZE SPOTKANIA

GRUDNIOWE TWÓRCZE SPOTKANIA

16 grudnia 2023 o godzinie 11.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku Twórcze Spotkania – warsztaty dla dorosłych oraz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

Zaczniemy od spaceru po wystawie fotografii Mary Piaseckiej „Salka”, w którym towarzyszyć nam będą artystka oraz kurator wystawy Wiktor Piskorz. W części warsztatowej zajmiemy się fotografią otworkową. Zbudujemy własne aparaty fotograficzne, poszukamy tematów do uchwycenia, a następnie wywołamy fotografie.

Warsztaty poprowadzi Wiktor Piskorz – plastyk-fotograf, który na co dzień pracuje w Galerii EL m.in. w roli fotografa.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy na warsztaty poprzez e-mail: helena@galeria-el.pl lub SMS: 532 885 931.
Prosimy o wysłanie wiadomości: „Twórcze Spotkania GRUDZIEŃ”, podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu (w przypadku zapisywania na warsztaty więcej niż jednej osoby prosimy o  powyższe dane każdej osoby).
Wysłanie wiadomości nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach – jest nim otrzymanie od nas wiadomości z potwierdzeniem.
Ze względu na materiały, z jakich będziemy korzystać, prosimy o zabranie ze sobą ubrań roboczych, których nie będzie żal poplamić lub zniszczyć.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 15 zł od osoby.
Wszystkie prace powstałe podczas warsztatów stają się własnością Uczestniczek i Uczestników.
Czas trwania warsztatów: 11.00 – do ok. 15.00
Zapraszamy! 🙂

Skip to content