PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+

PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+

Lekcje edukacji dla dorosłych w wieku 60+ to połączenie wiedzy z zakresu sztuki oraz historii sztuki z działaniem artystycznym. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję przedyskutować rozmaite zagadnienia, twórczo wykorzystać zdobytą wiedzę, ale także wspólnie zastanowić się, jaką rolę w życiu dorosłej, ukształtowanej osoby może pełnić sztuka i dlaczego warto przyjaźnić się z nią całe życie.

O miłości i innych demonach 
18 października 2023 r., godz. 13.00 – 15.00
Pukle włosów ukryte w medalionie, portrety ukazujące jedynie oczy. Portrety zakochanych. I wreszcie szczyt miłości własnej- nieco wyidealizowane autoportrety. Podczas spotkania porozmawiamy o przedstawieniach miłości na przestrzeni wieków. 

Zapisy na warsztaty trwają: od 2 do 12 października 2023 r.  poprzez e-mail: helena@galeria-el.pl, SMS: 532 885 931. Prosimy o wysłanie wiadomości: „60+ październik”, podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu (w przypadku zapisywania na warsztaty więcej niż jednej osoby prosimy o  powyższe dane każdej osoby). Wysłanie wiadomości nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach- jest nim otrzymanie od nas wiadomości z potwierdzeniem. 
Koszt uczestnictwa w warsztatach to 15 zł od osoby. 
Wszystkie prace powstałe podczas warsztatów stają się własnością Uczestniczek i Uczestników.

Skip to content