PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+ | GRUDZIEŃ

PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+ | GRUDZIEŃ

Niezwykły dar
13 grudnia 2023 r., 13.00 – 15.00

Lekcje edukacji dla dorosłych w wieku 60+ to połączenie wiedzy z zakresu sztuki oraz historii sztuki z działaniem artystycznym. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję przedyskutować rozmaite zagadnienia, twórczo wykorzystać zdobytą wiedzę, ale także wspólnie zastanowić się, jaką rolę w życiu dorosłej, ukształtowanej osoby może pełnić sztuka i dlaczego warto przyjaźnić się z nią całe życie.

Kochała życie, choć jej nie oszczędzało. Czerpała z niego garściami mimo fizycznych ograniczeń. Jako jedna z nielicznych kobiet osiągnęła sukces w świecie sztuki w czasach, kiedy monopol na sławę posiadali mężczyźni. Podczas spotkania poznamy bliżej Fridę Kahlo, a następnie zainspirujemy się jej obrazami i kultowymi tekstami i stworzymy własne kolorowe dzieła, które zapakujemy w ramki, czyniąc z nich prezentowe ideały dla najbliższych.

– Zapisy na warsztaty trwają: od 30 listopada do 11 grudnia 2023 r.  poprzez e-mail: helena@galeria-el.pl, SMS: 532 885 931.
– Prosimy o wysłanie wiadomości: „60+ grudzień”, podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu (w przypadku zapisywania na warsztaty więcej niż jednej osoby, prosimy o  powyższe dane każdej osoby, łącznie z numerem telefonu).
– Wysłanie wiadomości nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach- jest nim otrzymanie od nas wiadomości z potwierdzeniem.
– Koszt uczestnictwa w warsztatach to 15 zł od osoby.
– Wszystkie prace powstałe podczas warsztatów stają się własnością Uczestniczek i Uczestników.

Skip to content