PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+ | LISTOPAD

PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+ | LISTOPAD

Lekcje edukacji dla dorosłych w wieku 60+ to połączenie wiedzy z zakresu sztuki oraz historii sztuki z działaniem artystycznym. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję przedyskutować rozmaite zagadnienia, twórczo wykorzystać zdobytą wiedzę, ale także wspólnie zastanowić się, jaką rolę w życiu dorosłej, ukształtowanej osoby może pełnić sztuka i dlaczego warto przyjaźnić się z nią całe życie.

Trzeba mieć gest!
29 listopada 2023 r., godz. 13.00 – 15.00
Gabinety osobliwości wypełnione skarbami zrabowanymi podczas wojen, smoczymi jajami i mumiami kotów. Muzea z najpopularniejszymi obiektami, do których rocznie pielgrzymują tysiące turystów i turystek. I w końcu galerie sztuki prezentujące ulotne performance. Podczas spotkania najpierw porozmawiamy o najciekawszych miejscach, w których dumnie prezentowane są skarby narodów, a następnie wykonamy własne mini muzea, umieszczając w nich wybrane dzieła.

Zapisy na warsztaty trwają: od 25  października do 27 listopada 2023 r.  poprzez e-mail: helena@galeria-el.pl lub SMS: 532 885 931.
Prosimy o wysłanie wiadomości: „60+ listopad”, podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu (w przypadku zapisywania na warsztaty więcej niż jednej osoby prosimy o  powyższe dane każdej osoby).
Wysłanie wiadomości nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach- jest nim otrzymanie od nas wiadomości z potwierdzeniem.
Koszt uczestnictwa w warsztatach to 15 zł od osoby.
Wszystkie prace powstałe podczas warsztatów stają się własnością Uczestniczek i Uczestników.

Skip to content