PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+

PEŁNIA. RANDKI ZE SZTUKĄ DLA DOROSŁYCH 60+

Lekcje edukacji dla dorosłych w wieku 60+ to połączenie wiedzy z zakresu sztuki oraz historii sztuki z działaniem artystycznym. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję przedyskutować rozmaite zagadnienia, twórczo wykorzystać zdobytą wiedzę, ale także wspólnie zastanowić się, jaką rolę w życiu dorosłej, ukształtowanej osoby może pełnić sztuka i dlaczego warto przyjaźnić się z nią całe życie.

Zakupy (nie)kontrolowane
27 września 2023 r., godz. 13.00 – 15.00
Pierwszym przystankiem na naszej twórczej trasie będzie wystawa „Fotoplastyka” prezentowana w Galerii EL. Dowiemy się więcej o Halinie Różewicz-Książkiewicz – artystce związanej z Elblągiem i o zleceniach, jakie wykonywała dla firmy „Fotoplastyka”. Zainspirowani jej pracami stworzymy własne obrazki-motta.

Zapisy na warsztaty trwają: od 5 do 21 września 2023 r. poprzez e-mail: helena@galeria-el.pl, SMS: 532 885 931.
Prosimy o wysłanie wiadomości: „60+ wrzesień”, podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu (w przypadku zapisywania na warsztaty więcej niż jednej osoby prosimy o powyższe dane każdej osoby). Wysłanie wiadomości nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach- jest nim otrzymanie od nas wiadomości z potwierdzeniem.
Koszt uczestnictwa w warsztatach to 15 zł od osoby.
Wszystkie prace powstałe podczas warsztatów stają się własnością Uczestniczek i Uczestników.

Skip to content