Śniadanie na trawie vol_3

Śniadanie na trawie vol_3

Stowarzyszenie Laboratorium Sztuki oraz Centrum Sztuki Galeria EL zapraszają na Śniadanie na Trawie_vol.3
23 lipca w godzinach od 10:00 do 14:00 na dziedzińcu Galerii EL.

W PROGRAMIE:

Warsztaty Dzikiej Kuchni – Niezły Kocioł
Będą to roślinne warsztaty z udziałem jadalnych roślin dziko rosnących. Specjalnie dla Nas o roślinach, które możemy znaleźć w naszym otoczeniu, lesie czy łące oraz o sposobach ich przygotowania opowie Niezły Kocioł.

Warsztaty „Daj ubraniom drugie życie” – Origo.art (Ania Szewczyk-Ciesielska)
Aby wziąć udział w warsztatach, przynieście ze sobą t-shirt, koszulę, bluzę, kurtkę (100% bawełna) biała lub w jasnym kolorze. Możecie przynieść rzecz z plamą lub z odbarwieniami, Ania pomoże wkomponować grafikę tak, aby przykryła zniszczone miejsce. Zachęcamy do przynoszenia ubrań z drugiego obiegu, lecz jeśli zdecydujecie się na zakup nowych, zwróćcie uwagę na skład materiał (najlepiej jeśli jest to 100% bawełna bez dodatku elastanu). Jeśli w składzie będzie poliester to nie więcej niż 10%. Ubrania muszą być wyprane bez użycia płynu do płukania.

Wspólne szkicowanie z Urban Sketchers Poland
Wszystkich miłośników malowania i rysowania zapraszamy na spotkanie z Urban Sketchers Poland. Urban Sketchers to organizacja non-profit promująca na całym świece szkicowanie na żywo otaczającej nas rzeczywistości. Wystarczy kartka i ołówek, chociaż dozwolone są wszystkie techniki! Zapraszamy osoby, które chciałyby pierwszy raz spróbować rysowania w przestrzeni miejskiej oraz doświadczonych sketchersów. Podczas niedzielnego spotkania będzie można również obejrzeć wystawę szkiców wykonanych przez członków grupy Urban Sketchers Poland.

Muzyka – Dj. MR.MOVE
Muzyka elektroniczna

Koncert – CODEM&DIUNACELLO
Duet tworzący muzykę elektroniczną z wykorzystaniem wiolonczeli.

Kulinaria – „Espresso caffe” oraz „Niezły Kocioł”

Tradycyjne do dyspozycji uczestników będą leżaki i pufy. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wszelkie aktywności odbywać się będą w namiocie na dziedzińcu. Można zabrać ze sobą kocyki, książki, skakanki, swoje kulinaria etc.

Wszystkie aktywności są bez ograniczeń wiekowych, a wstęp na wszystkie spotkania wolny.
Śniadanie na Trawie_vol.4 – 06.08.2023 – szczegóły wkrótce.

Zrealizowano przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląga.

Skip to content