Teatr plenerowy | Rozbójnicy na ulicy | Ekologiczny spektakl dźwiękowy „Kosz”

Teatr plenerowy | Rozbójnicy na ulicy | Ekologiczny spektakl dźwiękowy „Kosz”

ROZBÓJNICY NA ULICY: AKCJA IV
Co będzie się grało?
Ekologiczny spektakl dźwiękowy „Kosz”
Niedziela, 06.08, godz. 16.00 / dziedziniec Centrum Sztuki Galeria EL

A gdyby tak stworzyć instrumenty z niczego, a muzykę ze wszystkiego?
Zbójnicka banda udowodni, że jest to możliwie, zapraszając widzów na spektakl dźwięczny i obrazowy pn. „Kosz” w wykonaniu Teatru 4 Miasto.

Tym razem jednak, by móc się dobrze przygotować do wspólnej zabawy, spotkanie otworzą zbójnickie warsztaty recyklingowe „coś z niczego”, czyli eko instrumenty dla małych i dużych. Zabierzcie ze sobą puste plastikowe butelki i wspólnie z nami wyczarujcie najlepsze pod słońcem przeszkadzajki. Dajcie się zaczarować magią tworzenia zbójnickiej bandzie oraz aktorom, którzy tuż po warsztatach zaprezentują przedstawienie dla każdego mieszkańca świata bez wyjątku. Jego językiem jest ruch, muzyka i to, co kryje się w koszu. Widzowie podczas spektaklu będą się uczyć jak dbać o Ziemię, jak w kreatywny sposób po raz kolejny wykorzystać rzeczy postrzegane jako śmieci, nadając im drugie życie, a jednocześnie uruchomią wszystkie swoje zmysły. Wspólnie z aktorami!
Spektakl, który prezentowany był zarówno w Polsce, jak i za granicą, świetnie odbierany jest zarówno przez małych widzów, jak i towarzyszących im dorosłych, bawiąc abstrakcyjnym humorem przy nietuzinkowym wykorzystaniu m.in. przedmiotów codziennego użytku.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Projekt „Teatralne lato w mieście” realizowany jest przez Spółdzielnię Socjalną IDEA przy współudziale finansowym samorządu miasta Elbląga. Współorganizatorem tegorocznych wydarzeń jest Centrum Sztuki Galeria EL.

Skip to content