FIND II | Fajna Impreza Na Dziedzińcu

FIND II | Fajna Impreza Na Dziedzińcu

Świetnie już było, teraz czas na to by było… kapitalnie!
FIND II czyli druga edycja Fajnej Imprezy Na Dziedzińcu. Mnóstwo atrakcji dla dzieci małych, dużych i tych całkiem podstarzałych ?
Dziedziniec Centrum Sztuki Galeria EL
PROGRAM WYDARZENIA:
? 27 sierpnia – piątek
▪️ 15:00 – otwarcie wystawy samochodów i motocykli
Na wystawie zobaczyć będzie można kilkadziesiąt klasyków motocyklowych oraz przekrój amerykańskich (i nie tylko) aut – starych modeli i ich współczesnych odpowiedników (Jeepy, pick up’y, krążowniki etc). Wszystko elegancko zaaranżowane, z wdziękiem i smarem z amerykańskiego snu. Będą goście!
▪️ 18:00 – start GRAFATAK XXL – Bitwa na rysunki – flagowej impreza graficzna SK Co Jest?
Kilkoro artystów, 3 godziny malowania, 1 temat, wielki finał z głosowaniem publiczności i puchar, splendor oraz żywa gotówka dla zwycięzcy (finał ok. godz. 21:15)
▪️ 20:00 – koncert FUNK POWER
Klasyczny funk inspirowany jednymi z największych specjalistów od muzyki wyrywającej podeszwy do tańca w wykonaniu warszawskich okolicznościowych kosmitów.
? 28 sierpnia – sobota
▪️ 10:00 – 18:00
Wystawa aut i motocykli. Pokazy, możliwość zrobienia zdjęć, goście specjalni i licytacje przejażdżki ekskluzywnym krążownikiem lub mega klimatycznym pick up’em w dowolne miejsce w okolicy i z dowolnej okazji (ślub, randka czy zakupy w Biedronce)
? 29 sierpnia – niedziela
▪️ 10:00 – 18:00
Wystawa aut i motocykli. Pokazy, konkursy.
▪️ 20:00 – koncert GROOVNO
Elbląska maszyna rockowo-funkowa z nowym materiałem dźwiękowym, który aż wierci się na pięciolinii, żeby Wam wskoczyć w uszy.
▪️ 21:00 – koncert WOJTEK PILICHOWSKI BAND
Niekwestionowany mistrz gitary basowej. Guru polskich i zagranicznych adeptów sztuki niskich tonów z materiałem dźwiękowym wbijającym w dziedziniec.
Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? we współpracy z Centrum Sztuki Galeria EL dzięki wsparciu finansowemu Departamentu Kultury UM w Elblągu.
Skip to content