Wynajem przestrzeni

Budynek Centrum Sztuki Galerii EL to podominikański, dwunawowy, gotycki kościół, który mieści się na terenie Starego Miasta w Elblągu. Jest to jeden z najpiękniejszych zabytków w mieście i jeden z najstarszych na obszarze byłych Prus Wschodnich. Obiekt położony jest w centrum Starego Miasta w Elblągu w pobliżu rzeki Elbląg, przystani wodnej i zwodzonych mostów. Gotyckie, XIII-wieczne mury kościoła są niemym świadkiem dziejów miasta. Jednocześnie jest to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Dwukondygnacyjna szklano-stalowa empora, połączona windą, wbudowana w nawę boczną to współczesny element wnętrza. Centrum Sztuki Galeria EL to przede wszystkim miejsce prezentacji i tworzenia sztuki współczesnej. Realizuje swe cele instytucjonalne np.: poprzez wystawy, koncerty, performance, spektakle teatralne, pokazy filmowe.

Ze względu na lokalizację i historyczną architekturę miejsca oraz niezwykłą przestrzeń wnętrza Galeria EL to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń i uroczystości: firmowych, rodzinnych, bankietów, wesel, konferencji, ślubów, sesji fotograficznych, filmowych czy koncertów. Obiekt otoczony jest dużym zielonym dziedzińcem, co daje poczucie enklawy i oddechu od ruchu miejskiego. W obiekcie znajdą Państwo kilka przestrzeni, które można wykorzystać w w/w wydarzeniach.

DZIEDZINIEC
To teren zielony usytuowany wokół budynku Galerii EL od strony zachodniej wraz z wirydarzem od strony północnej, o łącznej powierzchni ponad 3000 m2. Dziedziniec otoczony jest płotem bądź historycznym murem. Prowadzą do niego 3 bramy. Na terenie dziedzińca znajdują się miejsca parkingowe. Dziedziniec jest monitorowany, z dostępem do prądu. Na terenie dziedzińca znajdują się dzieła sztuki w postaci Form Przestrzennych. W sezonie letnim na terenie rozstawiany jest trzymasztowy namiot o wymiarach: 21 x 12 m

Prąd:
gniazda: 230V, 32A

Cena:
6000 zł brutto / doba

SALA GŁÓWNA (nawa główna, nawa boczna, prezbiterium)
Największa powierzchniowo i kubaturowo przestrzeń w budynku Galerii EL. W bocznej nawie wbudowana jest dwupoziomowa szklano-stalowa empora. Część okien jest zaciemniana opuszczanymi roletami. Sala wyposażona jest też w kurtynę umożliwiającą zasłonięcie prezbiterium. Przestrzeń dostosowana do osób z niepełnosprawnością ruchową.
Jest to idealne miejsce na organizację dużych uroczystości rodzinnych, firmowych, konferencji czy koncertów.

Wyposażenie techniczne sali:
Powierzchnia Sali: 715 m2
nawa główna + nawa boczna: 579 m2
prezbiterium: 136 m2

Gniazda:
230V, 32A, 64A

Oświetlenie:
Reflektory Sceniczne typu PC 2000W – 10 szt.
• Reflektory sceniczne typu PC 1200W – 4 szt.
• Reflektor Griwen Spot 650/1000 – 4 szt.
• Projektor Profilowy Source Four s4 zoom 15-30 deg – 8 szt.
• Reflektor Teatralny PC DTS Scena2000s – 8 szt.
• Głowa ruchoma Robe BFML Spot – 4 szt.
• Głowa ruchoma Robe BFML WashBeam – 4 szt.

Kontrolery Świateł:
• ChamSys Magiq80
• AlfaGo 6
• Dimmer 12x10A Eurolite – 3 szt.

Nagłośnienie:
ElectroVoice zlx – 6 szt.
ElectroVoice elx sub18 – 3 szt.

Multimedia:
System Projekcji Video – 2 projektory NecPA803 UL skonfigurowane do działania pod oprogramowaniem WatchOut, rozdzielczość wyjściowa – 3704×1200, sterowane z pomieszczenia realizatora

Inne wyposażenie:
scena: Istnieje możliwość budowy sceny z podestów scenicznych (24 sztuki; wymiary podestu: 1x2m) na wysokość od 20 cm do 100 cm.
widownia: Istnieje możliwość budowy widowni w dowolnym układzie. Instytucja dysponuje 178-cioma drewnianymi rozkładanymi krzesłami i 95-cioma plastikowymi krzesłami.
Maksymalna wielkość widowni to 300 miejsc siedzących.

Istnieje możliwość rozstawienia ekranu o wymiarach 150” (16×9) wraz z wykorzystaniem projektorów (szczegółowy wykaz poniżej w dziale Sprzęt)

Cena: do 6h – 3700 brutto, każda kolejna godzina 370 zł brutto
W przypadku dłuższych wynajmów doba: 7400 brutto (doba montażowa: 1200 zł brutto)

KRUŻGANEK
Sala idealna np.: na małe konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne. Niezwykłą atmosferę miejsce zawdzięcza zachowanemu oryginalnemu sklepieniu oraz wyjątkowym epitafiom umieszczonym na ścianach Sali.

Wyposażenie techniczne Sali:
Powierzchnia: 112 m2
szerokość: 4 m
długość: 28 m
Gniazda: 230v, 32A
Oświetlenie: oświetlenie ekspozycyjne

Nagłośnienie:
Zestaw nagłośnienia konferencyjnego MonaCor ets215/WS, pokrywającego całą salę wraz z mikserem 7 kanałowym
StageBox 16in/8out

Inne wyposażenie:
scena: Istnieje możliwość budowy sceny z podestów scenicznych (ilość dostępnych podestów to: 24 sztuki; wymiary podestu: 1x2m) na wysokość od 20 cm do 100 cm.
widownia: Istnieje możliwość budowy widowni w układzie kinowym. Instytucja dysponuje 178-cioma drewnianymi rozkładanymi krzesłami i 95-cioma plastikowymi krzesłami.
Maksymalna wielkość widowni to 50 miejsc siedzących.

Istnieje możliwość rozstawienia ekranu o wymiarach 150 x 200 cm wraz z wykorzystaniem projektorów (szczegółowy wykaz poniżej w dziale Sprzęt)

Cena:
do 6 h: 1800 zł brutto, każda dodatkowa h: 180 zł brutto
W przypadku dłuższych wynajmów doba: 3700 zł brutto (doba montażowa 1200 zł brutto)

UWAGI

WSZYSTKIE POMIESZCZENIA, SPRZĘT, URZĄDZENIA UDOSTĘPNIANE I ODBIERANE BĘDĄ PO DWUSTRONNYM PODPISANIU PROTOKOŁÓW ZDAWCZO-ODBIORCZYCH.

WSZELKIE ZNISZCZENIA, USZKODZENIA OBCIĄŻAJĄ WYNAJMUJĄCEGO. OD POWYŻSZEGO NIE MA ODSTĘPSTW.

OSOBY DO KONTAKTU:

informacje dot. wypożyczenia sprzętu: Andrzej Wasiak, andrzej@galeria-el.pl, 602-42-43-99

informacje dot. wynajęcia pomieszczeń: Joanna Mierzejewska, joanna@galeria-el.pl, 55 625-67-80, 603-657-576

NASZA PRZESTRZEŃ:

Skip to content