PAŹDZIERNIKOWE TWÓRCZE SPOTKANIA

PAŹDZIERNIKOWE TWÓRCZE SPOTKANIA

Po wakacyjnej przerwie powracamy z cyklem warsztatów kierowanych do osób dorosłych oraz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. W sezonie jesień – zima 2023 proponujemy następujące spotkania ze sztuką:

Zakupy (nie)kontrolowane
28 października 2023 r., godz. 10.00 – 14.00
Pierwszym przystankiem na naszej twórczej trasie będzie wystawa „Fotoplastyka” prezentowana w Galerii EL od września. Zwiedzimy ją wraz z kuratorką Joanną Mierzejewską, która opowie o stojącej za dziełami artystce Halinie Różewicz-Książkiewicz oraz specyfice pracy dla „Fotoplastyki”.
W części warsztatowej zainspirujemy się oglądanymi pracami najpierw podczas wykonywania rozgrzewki artystycznej „Kup to koniecznie!”, a następnie w trakcie projektowania własnego plakatu reklamującego towary/usługi/nasze osobiste zalety.

Zapisy na warsztaty trwają: od 26 września do 23 października 2023 r. poprzez e-mail: helena@galeria-el.pl, SMS: 532 885 931.
Prosimy o wysłanie wiadomości: „Twórcze Spotkania- październik”, podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu (w przypadku zapisywania na warsztaty więcej niż jednej osoby prosimy o powyższe dane każdej osoby). Wysłanie wiadomości nie jest równoznaczne z uczestnictwem w warsztatach- jest nim otrzymanie od nas wiadomości z potwierdzeniem.
Koszt uczestnictwa w warsztatach to 15 zł od osoby.
Wszystkie prace powstałe podczas warsztatów stają się własnością Uczestniczek i Uczestników.

Skip to content